Stoiska Targowe | Klient: Fluffo
12036
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-12036,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Klient: Fluffo

Targi: Warsaw Home 2019
Powierzchnia: 63 m2

About This Project

Klient: Fluffo
Targi: Warsaw Home 2019
Powierzchnia: 63 m2
Czasami kluczem do sukcesu w trakcie budowania stoiska wystawowego jest wzbogacenie go o interaktywne elementy, które pozwolą gościom na własnej skórze przekonać się o unikalnych właściwościach oferowanych przez firmę produktów. Tak właśnie było w przypadku firmy Fluffo, dla której zbudowaliśmy stanowisko w ramach targów Warsaw Home 2019. Flagowym artykułem w ofercie przedsiębiorstwa są miękkie panele ścienne o różnorodnych kształtach i kolorach. Zaproponowaliśmy, aby w obrębie stoiska znalazło się miejsce, w którym odwiedzający mogliby sami stworzyć autorskie kompozycje naściennych obić. Pomysł spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i stał się absolutnym przebojem targów – odrobina zabawy kolorami i motywami bardzo spodobała się wszystkim wizytującym.

Poza kreatywną ścianą w obrębie stoiska wystawowego dla Fluffo znalazły się pulpity dla konsultantów, miejsce na ekran wyświetlający prezentację multimedialną, a także ściany, na których w pełnej krasie zaprezentowane zostały wzory dostępnych paneli oraz paleta kolorystyczna.

Date
Category
Photography