Stoiska Targowe | Klient: Bazardo
12496
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-12496,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Klient: Bazardo

Targi: Meble Polska 2020 - Poznań
Powierzchnia: 90 m2

About This Project

Klient: Bazardo
Targi: Meble Polska 2020
Powierzchnia: 90 m2

Jedną z naszych najbardziej spektakularnych realizacji jest stoisko wystawiennicze, które przygotowaliśmy dla marki Bazardo w ramach poznańskich targów Meble Polska 2020. Firma ta specjalizuje się w produkcji unikalnych mebli ogrodowych. Zależało nam nie tylko na atrakcyjnym wyeksponowaniu sof i foteli, ale również podkreśleniu ich wygody, wrażenia przytulności, wspaniałego wypoczynku, który można sobie z ich pomocą zagwarantować. Stworzenia stoiska targowego w formie przypominającej taras wydawało się oczywistym posunięciem. Drewniana podłoga, otoczenie zieleni i eleganckie dekoracje pozwoliły stworzyć odpowiedni klimat. Jednocześnie znalazło się miejsce na przybliżenie misji marki Bazardo – umieściliśmy ją na planszy w tle – kontrastowe połączenie kolorów oraz prosty font dodały jej czytelności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań montaż stoiska okazał się bezproblemowy.

W tak przygotowanej scenerii goście targów mogli na własnej skórze przekonać się o wyjątkowej urodzie i wygodzie mebli Bazardo, a nawet wyobrazić je sobie na własnym tarasie lub balkonie.

Category
Photography