Stoiska Targowe | Klient: Bekaert
12409
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-12409,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Klient: Bekaert

Targi: Sadownictwa i Warzywnictwa 2020 i 2022 rok
Powierzchnia: 18 m2

About This Project

Klient: Bekaert
Targi: Sadownictwa i Warzywnictwa 2020 i 2022 rok
Powierzchnia: 18 m2

Realizacja, którą mieliśmy stworzyć dla firmy Bekaert w trakcie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w 2020 roku jest doskonałym dowodem na to, że nawet stoiska targowe o niewielkiej powierzchni mogą wyglądać okazale i prezentować się zachęcająco dla odwiedzających. Zaprojektowanie zabudowy dla producenta rozwiązań ze zbrojonego drutu wydawało się z początku ambitnym przedsięwzięciem, jednak dzięki kilku kreatywnym rozwiązaniom udało się stworzyć satysfakcjonujący efekt końcowy, który wśród gości targów cieszył się niemałym powodzeniem.

Wewnątrz stoiska wystawienniczego nie mogło rzecz jasna zabraknąć próbek drutu, które pozwoliły odwiedzającym przekonać się o jego wytrzymałości, a także stojaków z ulotkami oraz stanowisk dla konsultantów. W tle umieściliśmy grafikę, która doskonale wpasowała się w konwencję wydarzenia i estetycznie prezentowała wprowadzany na rynek produkt. Zależało nam również na dobrej widoczności logo firmy, dlatego znalazło się ono zarówno na ścianach jak i na frontach mebli wchodzących w skład wyposażenia.

Category
Photography