Stoiska Targowe | Klient: Lech
12503
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-12503,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Klient: Lech

Targi: Home Decor 2020 - Poznań
Powierzchnia: 120 m2

About This Project

Klient: Lech
Targi: Home Decor 2020
Powierzchnia: 120 m2

Tworzenie zabudowy wystawowej dla marek związanych z branżą wystroju wnętrz zawsze stanowi spore wyzwanie. Nie inaczej było w przypadku stoiska targowego dla Lech Modern Fabrics – kostrzyńskiej firmy, specjalizującej się w produkcji nowoczesnych tkanin meblowych. Mieliśmy okazje przygotować je w ramach targów Home Decor 2020 w Poznaniu. Już na etapie wstępnej koncepcji wiedzieliśmy, że naszym celem będzie zaprezentowanie materiałów zgodnie z ich przeznaczeniem, dlatego wewnątrz stoiska nie zabrakło stolików z wygodnymi fotelami oraz miękkich poduszek, za sprawą których każdy z odwiedzających mógł poczuć niepowtarzalną fakturę tkanin marki LECH. W środku na gości czekała jeszcze jedna niespodzianka – prawdziwy bar serwujący orzeźwiające napoje.

Chcąc nadać stoisku niepowtarzalnego i ciekawego wyglądu, postawiliśmy na wyraziste geometryczne kształty oraz kolorystykę nawiązującą bezpośrednio do kolekcji producenta tkanin. Firma LECH bardzo podkreśla ekologiczność swoich wyrobów, dlatego dominującym akcentem wewnątrz stoiska targowego stała się faktura przypominająca naturalne drewno.

Category
Photography