Stoiska Targowe | Klient: Lech
12414
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-12414,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Klient: Lech

Targi: Heimtextill 2020 - Frankfurt
Powierzchnia: 84 m2

About This Project

Klient: Lech
Targi: Heimtextill 2020 – Frankfurt
Powierzchnia: 84 m2
Najbardziej w pamięć zapadają zawsze te realizacje, które okazały się największym wyzwaniem. Do takich z pewnością można zaliczyć stoisko wystawowe, które mieliśmy okazję tworzyć dla marki Lech Modern Fabrics w ramach imprezy Heimtextil 2020, która odbyła się we Frankfurcie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji unikalnych tkanin wykorzystywanych w przemyśle meblowym i branży wnętrzarskiej. Zależało nam więc na stworzeniu takiej zabudowy, która będzie posiadała nowoczesną i przyciągającą wzrok konstrukcję, a jednocześnie dobrze odda specyfikę firmy i będzie nawiązywać bezpośrednio to jej działalności.

Efektem naszej pracy było stoisko targowe o łącznej powierzchni 84 m2. Minimalistyczna konstrukcja o barwie surowego drewna wzbogacona została półokrągłymi panelami sygnowanymi logo firmy, co pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wyglądu. Wewnątrz stoiska umieściliśmy zarówno bogatą gamę wygodnych mebli, które odwiedzający mogli wypróbować, jak i stojaki z próbkami wybranych materiałów.

Date
Category
Photography